13 odpovědí na “T-Mobile Benefit

 1. Dobrý den
  Je možný si zakoupit telefon za zvýhodněnou cenu? Je nějaký odkaz na výběr telefonu? Dekuji

 2. Dobrý den, chtěl bych přejít k jinému operátorovi s původními tel. čísly. Co je pro to třeba udělat, na koho z Vás se obrátit. Prosím napište kontakt. Děkuji Koštoval

 3. Dbrý den chtela bych se zeptat volám malo,chtěla bych se zeptat jestli mohu mít ten nejlevnější tarif bez dat?

 4. Nechápu sice to zdražování, převlečené za slevu.
  Bude nová levnější ?smlouva obsahovat i nějaký závazek (třeba na 2 roky)

 5. Dobrý den,chtěla jsem se zeptat. Pokud jsou stávající smlouvy napsaný na manžela lze to při této změně nové tarify i smlouvu změnit na mě jeko na manželku?

 6. Dobrý den, je možné si převod zařídit sám, bez telefonického kontaktu? V dokumentu ke stažení je adresa, uživatelské jméno i heslo k T-Mobile benefit, jdetedy provést převod přes tento web? Budu pomáhat s převodem více lidem a čekat na hovor je značně časově náročné.

 7. Dobrý večer,
  píšete, že proces převodu bude několikaměsíční, pak bude současný tarif ukončen. Jak dlouhý časový horizont to bude (zhruba)? Budu před ukončením staré smlouvy nějak varována? Nebo, pokud neuzavřu novou smlouvu, mě prostě „odstřihnete“?

 8. Dobrý den.
  Chtěl bych se zeptat, zda musím změnit tarif a nebo mohu zůstat na aktuálním.
  Děkuji za odpověď Řezáč.

 9. Dobry den, prisla mi zprava ohledne novych podminek. Pomoci stavajiciho hesla se mi ale nedari spubor otevrit. Muzete mi prosim poslat aktivni odkaz, ev. platne heslo? Predem dekuji

 10. Dobrý den, obdržela jsem od t-mobile sms ohledně nových podmínek benefitu tarifu, sms přišla i s heslem. Ovšem toto heslo nemohu nikam vložit. Po stažení souboru se mi automaticky přístup zamítme pro zaheslovaný soubor. Můžete mi prosím poradit, jak dále postupovat?

  Děkuji, Kalousková L.

 11. Přeji pěkný večer. Můžete mi prosím poslat nějaké konkrétní možnosti bez zaheslování a stručně a jednoduše? Děkuji. Pavel Lážnovský

 12. Dobrý den chtěla jsem se zeptat ohledně sms, která mi přišla. Jedná se změnu ve stávajícíim tarifu. Prosím o podrobnější informace co to obnáší. Děkuji Plačková.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *